درباره ما

تیم آزمون های پیام نور به آدرس اینترنتی PNUazmoun.com با مدیریت آقای سید امیر علوی که تحصیلات تکمیلی خود را در دانشگاه پیام نور و در رشته حقوق گذرانده است و با کم و کاستی های این حوزه آشنایی کامل دارد با هدف خدمت رسانی به قشر دانشجویان پیام نور و سایر افراد مرتبط با دانشگاه پیام نور در مهر 1397 تشکیل گردید.

با توجه به شناخت قبلی از دانشگاه پیام نور و با توجه به اینکه دانشگاه پیام نور دانشگاهی دانشجو محور است و منابع و امتحانات پایان ترم آن به صورت متمرکز و همزمان در کل کشور یکسان می باشد و از حجم بالایی برخوردار است، هدف اصلی تیم تشکیل یافته بر جمع آوری، دسته بندی و مجموعه سازی دروس دانشگاه پیام نور در کلیه مقاطع کارشناسی پیوسته، کارشناسی ناپیوسته، کارشناسی ارشد و فراگیر پیام نور و شامل نمونه سوالات پایان ترم نیم سال های تحصیلی مختلف به همراه پاسخ نامه های تستی و تشریحی، جزوات خلاصه نویسی شده دروس و هر آنچه مورد نیاز این دسته از دانشجویان می باشد استوار گردید.

از جمله خصوصیات بارز سایت آزمون های پیام نور می توان به ارایه دروس به صورت مجموعه و پکیج اشاره کرد. بدین شکل که متقاضی پس از دریافت فایل هر درس به کل آزمون ها و پاسخ های آن درس دسترسی پیدا کرده و جهت جمع آوری آن ها در فضای اینترنت دچار سردگمی نخواهد شد و در زمان با ارزش و هزینه نهایی خود صرفه جویی قابل ملاحظه ای مشاهده خواهد نمود.

امید است با تلاش، ممارست و یاری خداوند متعال و همراهی و پشتیبانی دانشجویان و علاقه مندان روز به روز به بانک دروس افزوده تا نیاز سایر اقشار دانشجو در دسترسی به منابع کمک آموزشی بهبود یابد.