دهمین جشنواره ملی رویش

دهمین جشنواره ملی رویش

دهمین جشنواره ملی رویش

جشنواره رویش به صورت سالیانه و به عنوان تجلی توانمند‌ها و اقدامات کانون‌های فرهنگی، هنری، دینی و اجتماعی دانشگاه‌های سراسر کشور برگزار می‌شود. کانون‌های فرهنگی دانشجویان بدون تردید یکی از مهم‌ترین مجموعه‌های موفق دانشجویی در دستیابی به اهداف و راهبردهای تعیین شده به شمار می‌آیند. این جشنواره در کنار جشنواره حرکت از جمله مهمترین رویدادهای فرهنگی اجتماعی سالیانه در عرصه دانشگاهی شناخته می‌شود.

اختتامیه دهمین جشنواره ملی «رویش» در تالار شهید دستغیب دانشگاه شیراز با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات فناوری و جمعی از معاونان و مدیران فرهنگی و دانشجویان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی سراسر کشور برگزار شد.

بیش از 200 دانشجوی منتخب از 80 دانشگاه سراسر کشور در دهمین دوره این جشنواره شرکت کردند. دانشگاه پیام نور موفق به کسب 21 مقام برتر در بخش های آثار فردی، آثار گروهی و کانون های برگزیده شد. استان های اصفهان و چهار محال و بختیاری هر کدام چهار رتبه، فارس سه رتبه، قزوین و هرمزگان هر کدام دو رتبه و استان های کردستان، آذربایجان غربی، ایلام و بوشهر هر کدام یک رتبه این دوره از جشنواره رویش ملی را کسب نموده اند.

در ادامه اسامی کانون ها و افراد دارای رتبه برتر که از طرف دانشگاه پیام نور در این جشنواره شرکت کردند را مشاهده می کنید.

۱. رتبه اول در بخش کانون برگزیده بخش اجتماعی کانون کوهنوردی دانشگاه پیام نور استان کردستان مرکز سنندج

۲. رتبه اول در بخش کانون برگزیده بخش اجتماعی کانون کارآفرینی دانشگاه پیام نور استان آذربایجان غربی مرکز ارومیه

۳. رتبه اول در بخش کانون برگزیده بخش اجتماعی کانون هلال احمر دانشگاه پیام نور استان چهارمحال و بختیاری مرکز بروجن

۴. رتبه اول در بخش کانون برگزیده بخش اجتماعی کانون یاریگران زندگی دانشگاه پیام نور استان قزوین مرکز قزوین

۵. رتبه اول در بخش کانون برگزیده کانون فرهنگی اجتماعی نجوم و ستاره شناسی آنتارس دانشگاه پیام نور استان ایلام مرکز ایلام

۶. رتبه اول در بخش کانون برگزیده بخش دینی و مذهبی کانون ایثار و شهادت دانشگاه پیام نور استان چهارمحال و بختیاری مرکز بلداجی

۷. رتبه اول در بخش کانون برگزیده بخش ادبی هنری کانون فانوس دانشگاه پیام نور استان فارس مرکز شیراز

۸. رتبه اول در بخش کانون برگزیده بخش اجتماعی کانون مهارتهای زندگی دانشگاه پیام نور بوشهر مرکز بوشهر

۹. رتبه اول در بخش آثار گروهی موسیقی سنتی  خانم پریسا آقاجان دانشگاه پیام نور استان اصفهان مرکز بهارستان

۱۰.رتبه اول در بخش آثار فردی ادبی خانم فرناز زال زاده دانشگاه پیام نور استان مرکزی مرکز ساوه

۱۱. رتبه اول در بخش آثار فردی موسیقی ،آواز آقای علی حق شناس دانشگاه پیام نور استان اصفهان مرکز اصفهان

۱۲. رتبه دوم در بخش آثار فردی صنایع دستی مصنوعات فلزی آقای ذوالفقار سلیمانی دهقی ، پیام نور اصفهان ،مرکز دولت آباد

۱۳.رتبه دوم دربخش آثار فردی صنایع دستی، مصنوعات فلزی خانم فاطمه بذرریز،دانشگاه پیام نوراستان فارس مرکز شیراز

۱۴.رتبه اول دربخش آثار فردی صنایع دستی مصنوعات سفالی خانم سارا فرجی، دانشگاه پیام نور اصفهان مرکز اصفهان

۱۵.رتبه اول در بخش آثار گروهی فیلم مستند و تجربی  اقای محمد درویشی، دانشگاه پیام نور استان هرمزگان مرکز میناب

۱۶.رتبه اول دربخش آثار فردی ، مسئولیت اجتماعی-جایزه شهید علیمرادی (کانون امداد هلال احمر)اقای مجتبی سرافراز ، دانشگاه پیام نور استان چهارمحال و بختیاری مرکز بروجن

۱۷. رتبه اول در بخش آثار فردی ادبی شعر نو خانم سپیده کریمی ترکانی دانشگاه پیام نور استان قزوین مرکز قزوین

۱۸. رتبه اول در بخش اثار فردی ادبی داستان کوتاه خانم راحله زمان ثانی دانشگاه پیام نور استان هرمزگان مرکز بندر لنگه

۱۹. رتبه اول در بخش آثار فردی صنایع دستی مصنوعات پارچه ای خانم مرضیه اکبر پوری دانشگاه پیام نور استان اصفهان مرکز خوانسار

۲۰. رتبه اول در بخش آثار فردی صنایع دستی، تذهیب آقای ایمان بقائی دانشگاه پیام نور استان چهارمحال و بختیاری مرکز بروجن

 ۲۱. رتبه اول در بخش آثار فردی هنرهای تجسمی خوشنویسی حمیدرضا هادی دانشگاه پیام نور استان فارس مرکز فسا

برای مشاهده اسامی برگزیدگان دهمین جشنواره رویش اینجا کلیک کنید.


دهمین جشنواره ملی رویش دهمین جشنواره ملی رویش دهمین جشنواره ملی رویش دهمین جشنواره ملی رویش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *