سیاست حریم خصوصی

به آزمون های پیام نور خوش آمدید!

از اینکه از محصولات فروشگاه ما استفاده می کنید بسیار خرسندیم. با استفاده از سرویس ها و محصولات ما شما با شرایط زیر موافقت می نمایید. لطفا سیاست حریم خصوصی را به دقت مطالعه نمایید. همچنین با توجه به تنوع سرویس های ارایه شده توسط ما ممکن است برخی مواقع شرایط اضافی یا شرایط خاص اعمال شوند که آنها نیز بخشی از قرارداد شما با ما می‌شود. ضمن تاکید بر حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این موافقت نامه در خصوص نحوه جمع آوری اطلاعات خصوصی مراجعه کنندگان به این وبسایت و استفاده از آن می باشد. اطلاعاتی که برای هر کاربر اختصاصی و منحصر به فرد است و ما بوسیله آن می توانیم اشخاص را احراز هویت و یا در ارایه خدمات بهتر به آنها موفق تر عمل کنیم. تاکید میکنیم که اطلاعات شما کاملا محرمانه و از دسترس عموم بدور است و به هیچ عنوان در زمینه های دیگری مثل تبلیغات استفاده نخواهد شد.

ما که هستیم؟

نشانی وب سایت ما هست : https://pnuazmoun.com

برای اطلاعات بیشتر می توانید صفحه درباره ما را ببینید. همچنین در صورت نیاز میتوانید با مراجعه به صفحه تماس با ما راه های ارتباطی با ما را امتحان کنید.

کدام یک از اطلاعات شما را جمع آوری می کنیم؟

  • اطلاعات ثبت نامی شما در سایت مثل : نام و نام خانوادگی – ایمیل – تلفن و …
  • دیدگاه هایی که شما برای ما ارسال می کنید
  • اگر رسانه یا تصویری در سایت آپلود نمایید
  • کوکی ها

چه کسانی به اطلاعات شما دسترسی دارند؟

صرفا مدیریت سایت به اطلاعات اشخاص دسترسی دارد و در صورت نیاز تیم پشتیبانی سایت در موارد خاص و موردی جهت ارایه خدمت به شخص کاربر و به درخواست ایشان صرفاً اطلاعات کاربر مورد نظر را از مدیریت سایت اخذ و خدمت مورد نظر را انجام خواهد داد. همچنین کلیه رمز های عبور به صورت کد شده و غیر قابل خواندن در پایگاه داده نگهداری می شود و هیچ کس حتی مدیریت سایت به آنها دسترسی ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *