پذیرش دانشجو در 230 رشته کارشناسی و 123 رشته کارشناسی ارشد

پذیرش دانشجو در 230 رشته  کارشناسی و 123 رشته کارشناسی ارشد

پذیرش دانشجو در 230 رشته کارشناسی و 123 رشته کارشناسی ارشد

دانشگاه پیام نور مجوز پذیرش دانشجو در 123 رشته مقطع کارشناسی ارشد در 16 مرکز دانشگاهی و همچنین 230 رشته جدید کارشناسی را از شورای گسترش وزارت علوم تحقیقات و فناوری کسب کرد.

لیست رشته ها و مراکز ارائه دهنده این رشته ها هنوز اعلام نشده است ولی با توجه به اینکه از اول مهرماه سال جاری پذیرش دانشجو در این 230 رشته کارشناسی و 123 رشته کارشناسی ارشد انجام خواهد شد، احتمالاً در دفترچه انتخاب رشته بتوان این رشته ها و واحدهای ارائه دهنده آن را مشاهده کرد.

متن کامل خبر به شرح زیر می باشد :

دکتر شجاعی فرد معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور گفت: مجوز پذیرش دانشجو در 230 رشته تحصیلی جدید در مقطع کارشناسی و 123 رشته در مقطع کارشناسی ارشد گرفته شد.

به گزارش روابط عمومی دکتر علی شجاعی فرد افزود: ساماندهی رشته های تحصیلی جدید بر اساس نیاز جامعه و همچنین با توجه به شرایط اقلیمی، جغرافیایی و صنعتی بودن استان ها در دانشگاه در حال پیگیری و اجراست.

وی ادامه داد: با تکیه بر شعار تحقق عدالت آموزشی این دانشگاه، برای اولین بار در 16 مرکز دانشگاهی پیام نور رشته های مقطع کارشناسی ارشد دایر می شود.

معاون آموزشی دانشگاه پیام نور افزود: با دستور، پیگیری و رایزنی های اثربخش دکتر تقی زاده رئیس محترم دانشگاه و همچنین دکتر علم الهدی مشاور عالی دانشگاه و نیز طی مکاتبات متعدد با شورای گسترش وزارت علوم تحقیقات و فناوری برای کسب مجوز رشته های مورد نظر، و با پیگیری‌های فراوان مجوز تمام رشته‌های مورد تقاضا کسب شد و در رشته‌های جدید از مهر امسال دانشجو پذیرش می‌شود.

شجاعی فرد گفت: مجوز پذیرش دانشجو در 230 رشته تحصیلی جدید در مقطع کارشناسی و 123 رشته در مقطع کارشناسی ارشد گرفته شده و این گام بلندی است، زیرا دانشجویانی که در دانشگاه پیام نور تحصیل می‌کنند، آینده شغلی آن‌ها تضمین می‌شود و این رشته‌ها بازار کار دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *