چرا باید سایت آزمون های پیام نور را انتخاب کنیم؟

چرا باید مجموعه آزمون های پیام نور را انتخاب کنیم؟

آزمون های پیام نور

در سایت آزمون های پیام نور همانطور که از نام آن پیداست دانشجویان محترم دانشگاه پیام نور به نمونه سوالات دروس مورد نظر خود به صورت یک پکیج و مجموعه کامل شامل کلیه نیم سال هایی که آن درس در دانشگاه پیام نور ارایه شده است دسترسی خواهند داشت.

این فایل که با فرمت PDF به دانشجویان ارایه میشود شامل اصل نمونه سوال به همراه پاسخ نامه تستی یا تشریحی یا هر دو (در صورت وجود) میباشد که به ترتیب از آخرین نیم سال برگزار شده الی اولین نیم سال برگزار شده مرتب شده است و پاسخ نامه هر نیم سال هم در زیر اصل نمونه سوال همان نیم سال قرار دارد.

از جمله مزایای ارایه نمونه سوالات به صورت پکیج در سایت آزمون های پیام نور صرفه جویی قابل توجه در وقت و هزینه دانشجویان عزیز می باشد. بدین صورت که دانشجو بدون سردرگمی جهت پیدا کردن نمونه سوال های نیم سوال های مورد نظر خود به همگی نیم سال های برگزار شده به صورت یکجا دسترسی دارد و بابت این پکیج یک مرتبه هزینه ای نازل می پردازد که در مقایسه با خرید هر نیم سال به صورت جداگانه صرفه جویی قابل ملاحظه ای را تجربه خواهد کرد.

از دیگر محاسن خرید از  آزمون های پیام نور می توان به دسترسی همیشگی دانشجو به لینک فایل نمونه سوال خود اشاره کرد. با توجه به اینکه ممکن است به هر دلیلی مثلا غیبت در امتحان پایان ترم (یا هر دلیل دیگر) فرد موفق به گذراندن درس اخذ شده خود نشود ، در صورتی که قبلا با عضویت در سایت اقدام به خرید محصول کرده باشد لینک دانلود که هر ترم به جدیدترین آزمون برگزار شده نیز به روز رسانی شده است در اختیار ایشان و در پنل کاربری موجود خواهد بود و بی دغدغه دانشجو به محصول خود چه از نظر محدودیت زمانی و چه از نظر تعداد مرتبه دانلود دسترسی همیشگی خواهد داشت.

از جمله موارد مهم دیگر می توان به صرفه جویی در هزینه اینترنت کاربران  آزمون های پیام نور نام برد. چرا که وبسایت ما و کلیه فایل های دانلودی نمونه سوالات پایان ترم دانشگاه پیام نور که توسط ما ارایه می شود در سرور های قدرتمند در داخل کشور بارگزاری شده است که این انتخاب نه چندان سخت اما مهم باعث تخفیف 50 درصدی در حجم استفاده شده  اینترنت کاربران می شود. برای اطلاع بیشتر در این خصوص می توانید با مراجعه به ریز حساب اینترنت خود از آن آگاهی پیدا کنید.

همچنین در راستای مشتری مداری تصمیم گرفته شد کلیه نمونه سوالات دروس عمومی دانشگاه پیام نور که مورد استفاده تمام رشته ها و گرایش ها می باشد در کلیه مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی ارشد به صورت کاملا رایگان در اختیار دانشجویان محترم قرار بگیرد.

و در نهایت پیشنهاد ویژه ما برای افرادی که با تکمیل فرم عضویت به جمع کاربران آزمون های پیام نور می پیوندند در اولین خرید خود کوپن تخفیف 30 درصدی خواهند داشت و در هر نیم سال کد تخفیف های دوره ای به مناسبت های مختلف دریافت خواهند کرد.

1 دیدگاه برای “چرا باید سایت آزمون های پیام نور را انتخاب کنیم؟

  1. عبد الرضا کیانی میگوید:

    تشکر از سایت خوبتون
    قبولی در امتحانات دانشگاه پیام نور با نمونه سوالات دانشگاه پیام نور واقعا راحت میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *